معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:

تلاش برای گشایش کامل زیرگذر گلوبندک همزمان با دهه فجر امسال

جامعه ایده آل _پیشرفت عملیات اجرایی تراز منهای 2 زیرگذر چهارراه گلوبندک که وظیفه برقراری ارتباط خیابان های 15 خرداد شرقی و غربی را بر عهده دارد، به مرز 70 درصد رسید.


به گزارش جامعه ایده آل به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: تلاش دست اندرکاران اجرایی پروژه احداث زیرگذر گلوبندک روی تکمیل تراز منهای 2 این زیرگذر عابر پیاده متمرکز شده است و همزمان کار تکمیل شفت آسانسورهای 16 نفره جبهه شرقی، سرویس های بهداشتی و آسانسور دسترسی از طبقه منفي يك به سكوي مسافرگيري مترو که با هدف تسهیل رفت و آمد معلولان و افراد كم توان جسمی پیش بینی شده است، ادامه دارد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد اقدامات باقی مانده پروژه احداث زیرگذر گلوبندک تا دهه فجر امسال به اتمام برسد اما در عین حال تحقق این هدف اجرایی را منوط به تامین منابع مورد نیاز مالی دانست.
گفتنی است با بهره برداری زیرگذر چهارراه گلوبندک، ضلع غربی خیابان 15 خرداد از زیر خیابان خیام به ضلع شرقی آن متصل شده و در نتیجه مشکل تداخل تردد پیاده و سواره در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک برطرف خواهد شد. تسهیل امکان دسترسی به ایستگاه مترو در ضلع شرقی و غربی بازار به عنوان دیگر نتایج بهره برداری از این پروژه، قبلا محقق شده است.


کد خبر : 61050 || تاریخ : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴